III OGÓLNOPOLSKA KONFERNCJA PANDy 30 WRZEŚNIA-1 PAŹDZIERNIKA 2022, WARSZAWA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Koleżanki i Koledzy,
w imieniu Zarządu Polskiej Akademii Niepełnosprawności Dziecięcej jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencję PANDy, które odbędzie się w dniach 30.09 - 01.10.2022 r. w Warszawie
W tym roku przygotowaliśmy bogaty i różnorodny program poruszający ważkie zagadnienia związane z optymalizacją rozwoju ruchowego i psychicznego dzieci i młodzieży, borykającej się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Zaprosiliśmy grono wybitnych specjalistów.
Tematami wiodącymi będą:
- poprawa funkcji kończyny górnej
- ochrona stawu biodrowego
- zapobieganie wtórnym deformacjom kostno-stawowym
- stymulowanie rozwoju ruchowego
- robotyka i nowe technologie
- pokonywanie przeciwności.
W czasie 5 głównych sesji plenarnych zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i terapii oraz przedstawimy standardy postępowania i kierunki rozwoju. Planujemy liczne sesje satelitarne i kursy. Bardzo istotną częścią naszej konferencji będą sesje dla rodziców i opiekunów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem. Jesteśmy przekonani, że prezentowane wykłady, kursy doskonalące oraz dyskusje  będą niezmiernie przydatne w codziennej praktyce. Mamy nadzieję, że to ważne wydarzenie uda się zrealizować w „niewirtualnej rzeczywistości”.

Link do strony wydarzenia: https://www.termedia.pl/Konferencja-III-Ogolnopolska-konferencja-PANDa-Intro,1748,19592.html